Ana içeriğe atla

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları vardır. Bu reklamlar genelde video şeklinde hazırlanır. Çünkü videoların bu şekilde hazırlanması daha çok dikkat çeker. Bu şekilde daha çok kişiye ulaşabilir ve ilgi çekici videolarla ilgiyi kolaylıkla çekebilirsiniz. Sizlerde ürünleriniz içintanıtım videosu yapma yolunu tercih edecekseniz sizleri sitemizde ki iletişim formunu doldurmaya davet ediyoruz. İletşim formunu doldurun ve gönderin. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacağız.

https://www.tanitimvideo.net/tanitim-videosu-yapma 
Tanıtım Videosu Yapma Örneği https://www.youtube.com/watch?v=on6e5L5XMXw
Tanıtım Videosu Yapma Fiyatlarıiletişim için tıklayın

Tanıtım Videosu Nedir Bir ürünün veya firmanın tanıtımı için en etkili şekilde geri dönüş almak istiyorsanız iyi bir tanıtım filmine ihtiyacınız vardır mutlaka. Hedef kitleye yönelik bir şekilde hazırlanan bu tanıtım videoları ürünlerinizin veya firmanızın tanıtımını yaparak sat…

Tanıtım Videosu Hazırlama

Artık tanıtım videosu olmayan her şey biraz eksiktir. Telefon uygulamaları, bilgisayar programları, şirketler, web siteler, satılan ürünler ve daha nicesi müşterileri ile iletişime geçecekleri esnada tanıtım videosu hazırlama konusunda arayış içerisine girmektedir. Çünkü bu tanıtımlar oldukça yüksek potansiyel müşterileri etkiler, haliyle müşteri sayısı artar. Bununla birlikte kazançta artar. Ayrıca sağladığı prestij ise müşterilere güven sağlamaktadır. Hazırlamış olduğumuz bazı reklam videolarını gösterelim. Sizde böyle bir arayış içerisindeyseniz çalışmaktan memnuniyet duyarız. İhtiyacınız olan videoyu analiz ediyoruz, sizlere demo gösteriyoruz ve 1 gün gibi kısa bir sürede videonuzu youtube, facebook gibi sosyal platformlarda paylaşıyoruz. İşte örnek videolar;

Tanıtım Videosu Hazırlama

Öncelikle amacınızı öğreniyoruz. Amacınızı gerçekleştirebilmek için psikolojik olarak ne kadar etkili video hazırlanabiliyorsa, o kadar etkili bir demo oluşturup sizlere gösteriyoruz. Nasıl mı? Aşağıdaki videoyu izleyin.


Hangi sektörde olursanız olun sizlere uygun objeler kullanıyoruz. Örneğin eğitim sektöründe hizmet veriyorsunuz ve daha çok müşteri edinmek istiyorsunuz. İnsanların sizi sosyal medyada paylaşıp doğal reklam elde etmek istiyorsunuz. Düşüncenizi göz önünde bulunduruyoruz. Eğitim için nasıl objeler kullanabiliriz? diye düşünüyoruz. Tahta kullanabiliriz, tebeşir kullanabiliriz, sınıf ortamı kullanabiliriz ve ders veriyormuş gibi bir video oluşturabiliriz. Başka bir sektördeyseniz bulunduğunuz sektörle ilgili videolar oluşturuyoruz. Nasıl mı? aşağıdaki videoyu izleyin.


Örneğin bir şirletiniz var ve bir ürün satıyorsunuz. Ürününüzü satmak için insanlara nasıl anlatmanız gerekiyor? Görsel animasyonlar kullanarak çok daha fazla satış yapabilirsiniz. Psikolojik olarak insanların görsel objelerden daha çok etkilendiği araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır. Bu yüzdendir ki artık herkes tanıtım videosu hazırlama yoluna gidiyor. Ve gerçekten işimizi iyi yapıyoruz. İşte aşağıdaki video bunun ispatıdır.


Mesela evlilik yıldönümünüz yaklaşıyor. Evlilik yıldönümü tanıtım videosu hazırlama yoluna gidebiliriz. Tanıtım videoları sadece ticari işlerde uygulanmaz. Hayal gücümüzle sınırlı olduğu için, istediğimiz her şeyi animasyona dökebiliriz. İster evlilik yıl dönümü kutlayın, ister özür videosu yaptırın, her konuya uygun görseller oluşturabiliriz.


Örneğin inşaat şirketiniz var. Yapsat yapıyorsunuz. Büyük projelerin hepsi televizyon kanallarına animasyon reklamları vermektedir. Bunun sebebi de daha hızlı satış yapabilmektir. İnşaat tamamlanmadığı için animasyona ihtiyaç duyulmaktadır. Bizde tam bu aşamada devreye giriyoruz. Projenize uygun satış reklamı oluşturuyoruz. Siz isterseniz televizyon kanalına reklam veriyorsunuz, isterseniz sosyal medyada paylaşarak satışlarınızı hızlandırıyorsunuz.


Facebook, twitter, youtube, dailymotion, vimeo gibi sosyal medyalarda video paylaşıyorsanız mutlaka karşılaştığınız en büyük sorun “videolarınızın çalınmasıdır.”. Bunun için intro hazırlama yoluna gidebilirsiniz. Yaptırdığınız introları paylaştığınız videoların başına ve sonuna ekleyerek videolarınız çalınsa bile sizin reklamınız yapılacağından faydalı olacaktır.


Web siteniz varsa veya ofisiniz varsa buna tanıtım filmi hazırlama yoluna gidebilirsiniz. Tanıtım videosu olmayan websitesi biraz eksiktir. Websitenin tanıtım videosu hazırlaması hem sosyal medyada paylaşılacağından, hem video platformlarında paylaşılacağından SEO açısından fayda sağlayacaktır. İnsanlarda merak uyandırıp site ziyaretçi sayınızın artmasını sağlayacaktır. Haliyle google arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olacaktır.


Sevdiklerinizin özel günlerini de yine tanıtım videosu hazırlama yoluyla kutlayabilirsiniz. Anneye doğum günü videosusevgiliye özür videosuçocuk doğum günü kutlama videosuteklif etme videosuseni çok seviyor videosu gibi bir çok özel konularda videolar yapabiliriz. Örneğin aşağıda anneye doğum günü videosunu izleyebilirsiniz.


Tanıtım Videosu Siparişi Vermek
Bu ve bunun gibi hayal gücünüzle sınırlı her konuda tanıtım videoları yapabilir, hedeflerinize daha hızlı ulaşmanız yolunda sizinle birlikte yürüyebiliriz. Fiyatlar ise çok uygundur. Piyasa araştırması yapabilirsiniz, yine en uygun fiyatın bu sayfada olduğunu göreceksiniz. İşte fiyatlarımız;

Tanıtım Videosu Hazırlama Fiyatları


SD Çözünürlük

70/30 
  • 480p


Tanıtım Videosu Hazırlama


Fiyatlar gördüğünüz üzere oldukça uygun olarak belirlenmiştir. Tanıtım videosu hazırlama fiyatları çok emek istediğinden yüksektir fakat ekibimizin arşivi ve hızı sayesinde bu fiyatlar en aza indirgenmiştir. Sipariş için yukarıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Tanıtım Videosu Hazırlama Piyasa Fiyatları

Piyasalardaki tanıtım videosu hazırlama fiyatları 2 bölümden oluşmaktadır. Birincisi sıfırdan oluşturulan animasyonlardır. Biz bunları özgün animasyon olarak isimlendiriyoruz. Bu tip işlerde oluşturulan animasyon sadece size has olmaktadır. Sizden başka hiç bir yerde bu videoyu göremezsiniz. Tabi böyle işlerde fiyatlarda oldukça yükselmektedir. Çünkü oluşturulan her şey size özgü olduğu için başka işlerde kullanılmamaktadır. Yıllardır bu işin içerisinde olan ekipler olarak belirli aralık fiyatları verebiliriz.
Özgün animasyonlarda 2 boyutlu videolar olarak(2D) fiyatlar 800-900₺ civarından başlamaktadır. İsteklerinize göre 2000-3000₺ kadar çıkmaktadır. 3 boyutlu olarak(3D) fiyatlar 1200-1300₺ civarlarından başlamakta ve isteklerinize göre 5000-6000₺ dolaylarına kadar çıkabilmektedir. Bunlar en düşük fiyatlardır. Tabi saniye uzunluğuna ve çözünürlüğe göre değişmektedir. Süre arttıkça ve çözünürlük kalitesi yükseldikçe paralel olarak fiyat yükselecektir. Piyasa araştırması yaparken küçük hata payları ile bu fiyatları alırsınız. Fakat biz bu piyasa dengelerini yerinden oynatıyoruz. Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz ve “Müşteriye kazandıralım ki müşteri de bize kazandırsın.” anlayışı ile işlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden fiyatlarımız piyasa fiyatlarına göre çok uygundur. 70₺ gibi bir fiyata tanıtım videosu yaptırıyorsunuz, daha ne olsun.

Tanıtım Videosu Hazırlama Programı

Tanıtım videosu hazırlama programı olarak bir çok alternatif mevcuttur. Böyle bir video oluşturmak için genelde sadece 1 program yeterli gelmemektedir. Çünkü her programın ayrı bir görevi, işlevi vardır. Elinizde bir resim yoksa, bunu animasyon haline dönüştüremezsiniz. Resmi oluşturmak için PhotoShop vb. gibi fotoğraf programları kullanmak gerekir. Ekibimiz tarafından tavsiye edilen programlar her türlü işinizi görecektir.
  1. Adobe After Effects
  2. 3Ds Max
  3. Sony Vegas
Programlarından herhangi birisi işinizi görecektir. Büyük ölçüde değişiklik yapmayacak, slayt tarzı bir program isterseniz Edius gibi daha basit programlar öneririz. Tanıtım videosu hazırlama programı işinize göre belirlenebilir. Çok profesyonel bir şey isterseniz Adobe After Effects kullanabilirsiniz. Çünkü AE ile yapılamayacak hiç bir iş yoktur. Fotoğraf düzenleyici olarak PhotoShop(PS) öneririz.
Tanitimvideo.net olarak bir nevi online tanıtım videosu hazırlama gibi düşünülebilir.


Tanıtım videosu hazırlama

Tanıtım Videosu Hazırlama SSS

1 - Video siparişi nasıl verilir?

2 - Ödemeler nasıl yapılır? Hangi ödemeler kabul edilir?

3 - Videoyu hangi formatlara alabilirim?

4 - Videoyu nasıl teslim alacağım?

5 - Yaptırdığım videoyu kimse görmesin istiyorum

6 - Videoyu sonra değiştirebilir miyiz?

7 - Fiyat konusunda nasıl indirim kazanırım?

8 - Sürekli video veya montaj yaptıracağım. Fiyat ne olur?

9 - Video istediğim gibi olmadı. İade edebilir miyiz?

10 - Fiyatlar neden bu kadar çok uygun?

11 - Kurguyu ben belirlersem fiyat ne olur?

12 - Videoya ses montajı yapıyor musunuz?

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Video Hazırlama Sitesi

Tanitimvideo.net video hazırlama sitesi olarak hizmetine devam etmektedir. İstediğiniz her konuda, düşüncelerinizi görüntülere dökmek için çözüm ortağınız olabiliriz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizlere göndermeniz. Konuda yapmış olduğumuz örnek videolar bulunmaktadır. Sayfanın aşağılarına doğru 15-20 adet video örneği bulunuyor. Örnek videolara göz attıktan sonra aklınızdaki düşünceleri videoya dönüştürmek için bizlere detaylı bilgiler veriniz. 24 saat içerisinde düşüncelerinizi görüntüye dökerek teslim edebiliriz. Video hazırlama fiyatları da yine bu konu altında listelenmiştir. İstediğiniz çözünürlükte, belirlediğiniz saniye uzunluğunda video oluşturmak artık çok kolay! İşte sipariş formu;
Sipariş vermek için buraya tıklayın.

Video Hazırlama Sitesi
https://www.youtube.com/watch?v=GP8kWTNI6-Uhttps://www.youtube.com/watch?v=igbvBEZgA9g
Video Hazırlama Fiyatları
Fiyatları görmek için buraya tıklayın.


Video Yapma Sitesi
Piyasada çok sayıda video yapma site…

Jenerik Video Hazırlama

Televizyon programları, youtube/vimeo/instagram/facebook/twitter gibi sosyal ağlarda paylaşılacak videoların önünde veya arkasında jenerik video hazırlama yoluna gidildiğinde olumlu tepkiler almaktadır. Tüm televizyon kanallarında programların başında görürsünüz. Bizler sizler için jenerik video hazırlatma düşüncelerinizi gerçekleştiriyoruz. Jenerik video örnekleri aşağıda verilmiştir. Jenerik siparişleriniz 24 saat içinde teslim edilmektedir. Aşağıdaki iletişim ve sipariş formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Jenerik Video HazırlamaSipariş vermek için buraya dokunun.

Jenerik Video Örnekleri https://www.youtube.com/watch?v=wPyzTMrJCvM
https://www.youtube.com/watch?v=t-iODTUVkjs
https://www.youtube.com/watch?v=aCrtdXw6X3Q
Jenerik Video Hazırlama FiyatlarıFiyatları görmek için buraya dokunun.

Jenerik Video Hazırlatma Sipariş formunu gönderdikten sonra ekiplerimiz tarafından bilgileriniz incelenecektir. Bilgileriniz incelenip sizinle iletişim kuracağız. Detaylar belirlendikten …

Animasyon Fiyatları

Her kesime hitap edebilecek animasyon videoların ne kadar maliyete yaptırıldığını araştırıyorsanız tüm piyasa araştırmalarını bu sayfada topladık. Sayfanın tamamını okuyan bir kişinin animasyon fiyatları ile ilgili başka bir araştırma yapmasına gerek kalmaz. Hem piyasa fiyatları, hemde en uygun fiyata nereden yaptırabileceğiniz konularında detaylı araştırmalar yaptık ve size sunuyoruz. Fiyatlarda baz alınan değerler ve fiyatın neye göre değiştiğini detaylı olarak anlattık. Detayları bildiğiniz zaman animasyonu yapacak kişinin veya firmanın fiyatı düşürmesi için neler yapması gerektiğini bilirsiniz. Kısacası burada animasyon fiyatlarının A'dan Z'ye tüm aşamalarını aktarıyoruz.


Animasyon Fiyatları
Genel piyasa şartlarında animasyon fiyatları 600-700 ₺ bandından başlar ve istenilen özelliklere göre 100.000 ₺'ye kadar çıkabilir. Fiyatlar çözünürlük kalitesine, boyutuna(2D boyutlu, 3D boyutlu gibi), video süresine(kaç saniye olacağı), senaryosundaki infografik/broadcast gibi vek…