Ana içeriğe atla

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları vardır. Bu reklamlar genelde video şeklinde hazırlanır. Çünkü videoların bu şekilde hazırlanması daha çok dikkat çeker. Bu şekilde daha çok kişiye ulaşabilir ve ilgi çekici videolarla ilgiyi kolaylıkla çekebilirsiniz. Sizlerde ürünleriniz içintanıtım videosu yapma yolunu tercih edecekseniz sizleri sitemizde ki iletişim formunu doldurmaya davet ediyoruz. İletşim formunu doldurun ve gönderin. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacağız.

https://www.tanitimvideo.net/tanitim-videosu-yapma 
Tanıtım Videosu Yapma Örneği https://www.youtube.com/watch?v=on6e5L5XMXw
Tanıtım Videosu Yapma Fiyatlarıiletişim için tıklayın

Tanıtım Videosu Nedir Bir ürünün veya firmanın tanıtımı için en etkili şekilde geri dönüş almak istiyorsanız iyi bir tanıtım filmine ihtiyacınız vardır mutlaka. Hedef kitleye yönelik bir şekilde hazırlanan bu tanıtım videoları ürünlerinizin veya firmanızın tanıtımını yaparak sat…

Jenerik Video Hazırlama

Televizyon programları, youtube/vimeo/instagram/facebook/twitter gibi sosyal ağlarda paylaşılacak videoların önünde veya arkasında jenerik video hazırlama yoluna gidildiğinde olumlu tepkiler almaktadır. Tüm televizyon kanallarında programların başında görürsünüz. Bizler sizler için jenerik video hazırlatma düşüncelerinizi gerçekleştiriyoruz. Jenerik video örnekleri aşağıda verilmiştir. Jenerik siparişleriniz 24 saat içinde teslim edilmektedir. Aşağıdaki iletişim ve sipariş formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.

Jenerik Video Hazırlama

Sipariş vermek için buraya dokunun.

Jenerik Video Örnekleri

https://www.youtube.com/watch?v=wPyzTMrJCvM
https://www.youtube.com/watch?v=t-iODTUVkjs
https://www.youtube.com/watch?v=aCrtdXw6X3Q

Jenerik Video Hazırlama Fiyatları

Fiyatları görmek için buraya dokunun.

Jenerik Video Hazırlatma

Sipariş formunu gönderdikten sonra ekiplerimiz tarafından bilgileriniz incelenecektir. Bilgileriniz incelenip sizinle iletişim kuracağız. Detaylar belirlendikten sonra çalışmalarınıza başlayacağız. İşlerin hızlanması adına logonuz iletişim formunu doldururken göndermelisiniz. Logonuzun adresini gönderdiğiniz zaman ekiplerimiz tarafından indirilecektir. Logonuz bulunmuyorsa kullanmamız gereken mesajları da gönderebilirsiniz.

Jenerik Video Hazırlama


Jenerik Video Nedir?

Jenerik video; film, dizi, tv programları, videoların başında veya sonunda kullanılan videonun içeriği hakkında ip uçları veren videolardır. Çeşitli alanlarda kullanılır. Film senaryoları yazılırken jenerikler düşünülmektedir. Eğlenceli bir film olacaksa genelde çok renkli jenerikler oluşturulur. Korku/gerilim jeneriklerinde ise genellikle siyah-gri renk ton ağırlıklı jenerikler oluşturulur ve gerilim müzikleri kullanılarak etkileyici olabilir. Youtube kişiler mutlaka jenerik kullanmaktadır. Bunlara opener da denilmektedir. Opener'lar daha çok kısa videolar olur (yaklaşık 10 saniye civarı). Hemen hemen tüm televizyon programlarında, haber bültenlerinde hem başlama hemde bitme aşamasında görebilirsiniz. Yüksek çözünürlükte oluşturulurlar. Jenerik hazırlama programı olarak tercih edilebilecek bir çok uygulama bulunuyor. Jenerik video hazırlama konusuna başlanabilir.

Jenerik video yapma

Jenerik Hazırlama Programı

Bütün video hazırlama programlarında olduğu gibi jenerik videosu hazırlama konusunda da Adobe After Effects programını öneriyoruz. AE uygulamasını kullanmak kullancılar tarafından gelen yorumlara bakılırsa; kullanılması zor bir programdır. Özverili bir eğitim süreci gerektirir. Piyasada adobe after effects eğitimi veren firmalar şirketler bulunuyor fakat buna ayıracak bütçeniz yok ise youtube, vimeo, dailymotion gibi video paylaşım sitelerinde eğitim setleri bulunuyor. Eğitim setlerinden faydalanabilirsiniz. Setlerden faydalandığınız zaman isteklerinizi tam olarak yine oluşturamazsınız. Özverili çalışma ve eğitim süreci sonunda ancak bunu elde edebilirsiniz. Adobe Premiere jenerik hazırlama programı kullanan kişiler/firmalar da bulunuyor. Jenerik video hazırlama ve çok beğenilsin isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Jenerik hazırlama programı

Jenerik Hazırlama Sitesi

Ücretsiz jenerik hazırlama sitesi olarak bir çok site mevcuttur. Jenerik video hazırlama emek gerektiren iştir. Jenerik fiyatları da buna nazaran tuzlu olabilir. Çok çeşitli sitelerde ücretsiz olarak geçmesine rağmen sadece 2-3 saniyesi ücretsiz olarak sunuluyor veya öyle söyleniyor. Hiç bir video sitesi ücretsiz olarak dediği halde istediğiniz jeneriği size vermez.
Ücretli jenerik hazırlama sitesi ise tercih edilmesi gereken yerlerdir. Çünkü istediğiniz şekilde jenerikler oluşturulur ve bunun karşılığını alırlar. Hem siz tam istediğiniz gibi jenerik sahibi olursunuz hemde emeğin karşılığını verirsiniz. Jenerik hazırlama sitesi olarak "jenerik video hazırlama" yazısının üstüne tıklayınız. Tanitimvideo.net olarak jeneriklerinizi oluşturabiliriz.

Jenerik Nasıl Yapılır

Jeneriğin film mi dizi mi youtube videoları mı veya normal videolarınız için mi olduğunu belirlemek gerekiyor. Belirlendikten sonra amacına uygun renk tonları ve ses seçiliyor. Genellikle ses ile video uyumu olan görüntüler daha çok beğeniliyor. Bu aşamada jenerik nasıl yapılır sorusu aydınlanıyor. Logonuz, sloganınız videoya işleniyor. Milisaniye aralıklarıyla hareketlendirmeler yapılıyor. Yaklaşık 10 saniyeyi bulduğunda video sonlandırılıyor. Render almadan önce ses montajı yapılıyor. Son olarak render alınıyor ve artık kullanmaya başlanıyor. Avi, gif, swf, flv, mp4, mpeg, mpg formatlarında olabiliyor. Web sitesine yerleştirmek için gif ve swf, youtube gibi video paylaşım siteleri için mpg, mpeg ve avi önerilir. Adobe after effects, adobe premiere jenerik hazırlama programları kullanılabilir. Jenerik video yapımı çok zor da değildir çok kolay da değildir. Jenerik video hazırlama düşüncesi olanlar bizim aracılığımızla bu işi kolay kılmaktadır.

Jenerik Kelimesinin Kullanımı

Jenerik kelimesi hukuki olarak filmlerin başında bulunan tanıtıcı videolardır. Yani bir nevi film tanıtım videosudur. Emeği geçenler, başrol oyuncuları, figüranlar, yönetmen, senarist, seslendirmen, sponsorlar vs. gibi bilgiler içerir. Sadece filmin başında kullanılmadığı gerçek hayatta karşımıza çıkmaktadır. Özellikle futbol programlarında "jeneriklik gol" cümlesi karşımıza çıkar. Bunun yanında "jenerik domain" , "jenerik alanadı" , "jenerik firma adı" , "jenerik şirket sloganı" gibi kelimelerle karşılaştığınız zaman şaşırmamanız gerekmektedir. Jenerik kelime anlamı bizce "güzel" , "en güzel" , "sık görülmeyen" , "sıradışı" olarak tanımlanabilir. Jenerik video hazırlama da bunlardan biridir.

Jenerik Video Hazırlama Sıkça Sorulan Sorular

1 - Video siparişi nasıl verilir?
Öncelikle video konusu belirlenir. Konu belirleme işleminin ardından bütçeye göre çözünürlük(SD, HD, FullHD, 4K), video süresi kararları verilir. Bu kararların ardından fiyat belli olacaktır. Dilerseniz iletişim sayfasından fiyat sorabilir veya Video Fiyat Hesaplama Sayfasından kendiniz hesaplatabilirsiniz. Menülerde iletişim sayfasından bilgilerinizi girip bize gönderin. Başvurunuzu inceleyip detayları belirlemek üzere sizlerle iletişim kuracağız. Lütfen başvuru yaparken olabildiğince çok detay veriniz. Örneğin şirketiniz için video yaptıracaksanız firma bilgileri, logosu, renk tonları, sloganı, adresi vs. gibi detayları veriniz. Başvurudan sonra ön sipariş verilmiş olacaktır.
2 - Ödemeler nasıl yapılır? Hangi ödemeler kabul edilir?
Ödemelerinizi tüm bankalardan İş Bankası/ Ak Bank hesaplarına, Paypal hesabına, Nesine/Bilyoner gibi yasal şans oyunları siteleri üzerinden yapabilirsiniz. Ödemeler video yapım işlerine başlamadan alınmaktadır (peşin).
3 - Videoyu hangi formatlara alabilirim?
.avi , .mpg , .mpeg , .flv , .3gp , .swf , .targa (Diğer video formatlarında isterseniz lütfen sipariş aşamasında belirtin.)
4 - Videoyu nasıl teslim alacağım?
Normal şartlarda videoyu tamamladıktan sonra youtube adresine yükleriz ve müşterilerimiz youtube üzerinden erişir. 4K 2160p çözünürlüğünde video yaptıran müşterilerimize özel olarak bir FTP adresine de yüklüyoruz. Sipariş aşamasında belirtirseniz WeTransfer üzerinden de gönderebiliriz. En hızlı teslim aracı ise Skype'tır.
5 - Yaptırdığım videoyu kimse görmesin istiyorum
Yaptırdığınız videoyu isterseniz sadece size gönderebiliriz. Herhangi bir sosyal medya veya video sitelerinde paylaşmayabiliriz. Sevdiklerine video yaptıran müşterilerimizin çoğu da bu şekilde talep etmektedir. Alışveriş tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenecektir.
6 - Videoyu sonra değiştirebilir miyiz?
Videoyu tamamen değiştirme şansımız yok. FullHD ve 4K sipariş veren müşterilerimizin bazı küçük değişikliklerini yapabiliriz. 1 DK üzeri HD siparişi veren müşterilerimizin için ise fon müzik değiştirebilir. Bizden kaynaklı bir problem olması halinde (yazım hatası vs.) ücretsiz olarak düzenleme işlemi yapılacaktır.
7 - Fiyat konusunda nasıl indirim kazanırım?
Bütün çözünürlükteki videolar için en az 2 adet sipariş veren müşterilerimize %20 indirim fırsatı tanıyoruz.Video Fiyat Hesaplama Sayfasından fiyat hesaplattığınız zaman indirimli fiyat gösterilecektir.
8 - Sürekli video veya montaj yaptıracağım. Fiyat ne olur?
Bazı müşterilerimizle sürekli olarak çalışmaktayız. Gerek montaj, gerek intro, gerek ürün tanıtım videolarında yapılacak işe göre özel fiyat verilebilir. Bu tür çalışmalarda ilk 5 videoda fiyat değişmeyecektir. 5 videodan sonra yapılacak işlerde özel indirim hakkı tanınabilir. Özel indirim hakkı için lütfen iletişim bölümünden bizlerle irtibat kurun, düşüncenizi belirtin.
9 - Video istediğim gibi olmadı. İade edebilir miyiz?
Video iade edilemez. Video yapım işine başlanmadan önce bütün detaylar konuşulur. Objeler gösterilir ve sizin tarafınızdan seçilir. Video dosyası oluşturulmadan zaten siz demo olarak göreceksiniz. Bu sebeplerden dolayı video iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.
10 - Fiyatlar neden bu kadar çok uygun?
Video animasyon tanıtım fiyatlarını araştırdığınız takdirde buradaki fiyatların çok uygun olduğunu göreceksiniz. Bunun sebebini açıklamak isteriz. Belirtilen fiyatlar proje fiyatlarıdır. Projeler sıfırdan oluşturulmamaktadır. Yani yaptırdığınız videonun farklı bir fon müzikle, farklı yazılarla hazırlanmış halini başka yerlerde görebilirsiniz. Bir proje farklı kişilere kullanılabilir. Bu sebeple fiyatlar uygundur. Ayrıca kurgu sizin tarafınızdan belirlenmez. Sizin düşüncenize göre projeler gösterilir. Siz bu projeler arasından size uygun olanı seçersiniz. Fiyat ise düşmüş olur. Her sektöre ve her konuya uygun projeler mevcuttur.
11 - Kurguyu ben belirlersem fiyat ne olur?
Kurgu sizin tarafınızdan belirlendiği takdirde saniye fiyatı verebiliriz. Bunlara ÖZGÜN VİDEOLAR diyoruz. Proje sıfırdan oluşturulur ve sadece sizin için kullanılır. Sizden başka hiç bir yerde bu video satılamaz. İstekleriniz doğrultusunda saniye fiyatı 35 ₺'den başlamaktadır. Özgün video siparişi vermek için iletişim sayfasından form gönderiniz.
12 - Videoya ses montajı yapıyor musunuz?
Videolarınıza sadece fon müzik ekliyoruz. Çalışmanızı "konuşma metni" de olacak şekilde isterseniz 2 yol izliyoruz.
İlk yol; Metninizi başka bir firmaya seslendiriyorsunuz. Ses dosyasını .mp3 formatında bize iletiyorsunuz. Biz videonuza uygun şekilde ses dosyanızı montajlayıp, görüntüye ekliyoruz. Bu işlemi 25 ₺ karşılığında gerçekleştiriyoruz.
İkinci yol; Metninizi bize veriyorsunuz. Metin uzunluğuna göre size bir fiyat veriyoruz. Fiyatı kabul ettiğiniz takdirde seslendirme yapıyoruz ve videoya uygun şekilde ekliyoruz.
Buna karar verecek kişi sizsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Video Hazırlama Sitesi

Tanitimvideo.net video hazırlama sitesi olarak hizmetine devam etmektedir. İstediğiniz her konuda, düşüncelerinizi görüntülere dökmek için çözüm ortağınız olabiliriz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizlere göndermeniz. Konuda yapmış olduğumuz örnek videolar bulunmaktadır. Sayfanın aşağılarına doğru 15-20 adet video örneği bulunuyor. Örnek videolara göz attıktan sonra aklınızdaki düşünceleri videoya dönüştürmek için bizlere detaylı bilgiler veriniz. 24 saat içerisinde düşüncelerinizi görüntüye dökerek teslim edebiliriz. Video hazırlama fiyatları da yine bu konu altında listelenmiştir. İstediğiniz çözünürlükte, belirlediğiniz saniye uzunluğunda video oluşturmak artık çok kolay! İşte sipariş formu;
Sipariş vermek için buraya tıklayın.

Video Hazırlama Sitesi
https://www.youtube.com/watch?v=GP8kWTNI6-Uhttps://www.youtube.com/watch?v=igbvBEZgA9g
Video Hazırlama Fiyatları
Fiyatları görmek için buraya tıklayın.


Video Yapma Sitesi
Piyasada çok sayıda video yapma site…

Animasyon Fiyatları

Her kesime hitap edebilecek animasyon videoların ne kadar maliyete yaptırıldığını araştırıyorsanız tüm piyasa araştırmalarını bu sayfada topladık. Sayfanın tamamını okuyan bir kişinin animasyon fiyatları ile ilgili başka bir araştırma yapmasına gerek kalmaz. Hem piyasa fiyatları, hemde en uygun fiyata nereden yaptırabileceğiniz konularında detaylı araştırmalar yaptık ve size sunuyoruz. Fiyatlarda baz alınan değerler ve fiyatın neye göre değiştiğini detaylı olarak anlattık. Detayları bildiğiniz zaman animasyonu yapacak kişinin veya firmanın fiyatı düşürmesi için neler yapması gerektiğini bilirsiniz. Kısacası burada animasyon fiyatlarının A'dan Z'ye tüm aşamalarını aktarıyoruz.


Animasyon Fiyatları
Genel piyasa şartlarında animasyon fiyatları 600-700 ₺ bandından başlar ve istenilen özelliklere göre 100.000 ₺'ye kadar çıkabilir. Fiyatlar çözünürlük kalitesine, boyutuna(2D boyutlu, 3D boyutlu gibi), video süresine(kaç saniye olacağı), senaryosundaki infografik/broadcast gibi vek…