Ana içeriğe atla

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları vardır. Bu reklamlar genelde video şeklinde hazırlanır. Çünkü videoların bu şekilde hazırlanması daha çok dikkat çeker. Bu şekilde daha çok kişiye ulaşabilir ve ilgi çekici videolarla ilgiyi kolaylıkla çekebilirsiniz. Sizlerde ürünleriniz içintanıtım videosu yapma yolunu tercih edecekseniz sizleri sitemizde ki iletişim formunu doldurmaya davet ediyoruz. İletşim formunu doldurun ve gönderin. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacağız.

https://www.tanitimvideo.net/tanitim-videosu-yapma 
Tanıtım Videosu Yapma Örneği https://www.youtube.com/watch?v=on6e5L5XMXw
Tanıtım Videosu Yapma Fiyatlarıiletişim için tıklayın

Tanıtım Videosu Nedir Bir ürünün veya firmanın tanıtımı için en etkili şekilde geri dönüş almak istiyorsanız iyi bir tanıtım filmine ihtiyacınız vardır mutlaka. Hedef kitleye yönelik bir şekilde hazırlanan bu tanıtım videoları ürünlerinizin veya firmanızın tanıtımını yaparak sat…

Animasyon Yapma


İletişim için: https://www.tanitimvideo.net/animasyon-yapma

Son zamanlarda profesyonel herkes animasyon yapma yolunu tutmakta. Şirketler, firmalar, freelancer çalışanlar, web siteleri ve niceleri bir üst seviyeye çıkmak ve daha iyi şartlar altında işlerini devam ettirebilmek için animasyon reklam videosu yaptırırlar ve sosyal medyalara/tv kanallarına reklam vererek müşteri elde ederler. Bizler ise sizlerin düşünceleri doğrultusunda animasyonlarınızı oluşturur, teslim ederiz. 48 saat içinde animasyonunuzu hazırlayıp dilediğiniz yere yükleriz. Örnek olarak yaptığımız animasyon videolar aşağıda verilmiştir. Beğenirseniz ve size bir çalışma yapmamızı isterseniz iletişim formunu doldurup bize göndermeniz yeterli olacaktır.

Animasyon Yapma İletişim Formu

İletişime geçmek için buraya tıklayın.

Animasyon Örnekleri
Animasyon Fiyatları

Kurgu bize bırakıldığı zaman aşağıdaki fiyatlar geçerlidir. Kurgu sizin tarafınızdan belirlenecekse özel teklif isteyiniz.

Fiyatları görmek için buraya tıklayın. 

Animasyon Yapma

Animasyon yapma işi programların hayal gücü ile birleşmesi sonucu oluşur. Hayal gücünüz ne kadar güçlüyse videonuz da aynı derecede etkileyici olacaktır. Bizim görevimiz, edinmiş olduğumuz tecrübelerle sizleri yönlendirmek ve daha etkileyici animasyon videolar oluşturmaktır. Aklınızdaki düşüncelerin hepsini görüntüye dökebiliriz (pornografik animasyonlar hariç). Düşünceleriniz her zaman optimum çözüm olmayabilir. Maliyeti çok yüksek olabilir. Maliyetin çok yüksek olması bizim işimize gelir ancak müşterilerimizin sürekli olmasını istiyoruz. Bu sebeple maliyeti düşürüp, kaliteyi arttırmak görevimiz haline geliyor. Müşterilerimiz animasyon fiyatları düşük olunca kalite de yüksek olunca başka işler de verebiliyor. Animasyon video yapma zahmetli iştir. Emek ve zaman ister. Emek harcarız, isteklerinizi karşılamaya çalışırız, beğendiririz, videoyu kullanmaya başlarsınız. Bu sürecin nasıl işlediğini detaylı olarak anlatalım. İlk sorumuz şu olmalı; animasyon nasıl yapılır?

 Animasyon Yapma

Animasyon Nasıl Yapılır?

Bir çok çeşidi bulunan bu görüntü; aslında gerçekte var olmayan bir görüntünün ekrana aktarılmış halidir. Animasyon tanımı bu şekilde yapılabilir. Peki animasyon nedir nasıl yapılır? Öncelikle aşağıda önerdiğimiz bilgisayar veya mobil(android, ios, windows,symbian-nokia) cihazlarına animasyon yapma programı kurmamız gerekiyor. Kurulum işleminin ardından senaryo belirlenir. Nasıl bir video istediğinize detayları ile birlikte karar verdikten sonra bazı görsel objelere ihtiyaç duyacaksınız. Paint gibi basit resim düzenleme programları ile çözülemeyen işlerinizde, photoshop gibi profesyonel resim düzenleyiciler kullanılabilir. Resimler bazen vektörel bazen infographic(infografik) veya karakter olabilir. Çizilen resimler animasyon programına aktarıldıktan sonra hareketlendirmelere başlanır. Düşüncenin görüntüye aktarılabilmesi için animasyon yapma programına hakim olmak gerekmektedir. Arka plan rengi veya görüntüsünden sonra objelerimizi milisaniye milisaniye hareketlendirerek animasyonu oluşturuyoruz. Son olarak RENDER(çıktı) dediğimiz olayı gerçekleştirerek videoya dönüştürüyoruz. Her animasyon programı resimlerin arka arkaya eklenerek görüntüye dönüştürülmesi tekniğini kullanır. Yani 10 saniyelik bir video yaklaşık olarak 120-150 resimden oluşur. Resimden ardı ardına eklenir ve hareketlendirilir. Böylelikle karşımıza animasyon çıkar.

 Animasyon Nasıl Yapılır

Animasyon Programı

Animasyon programı olarak bir çok öneride bulunulabilir. Aşağıdaki programları sıradan başlayarak kullanabilirsiniz. Her zaman en iyi animasyon programı olarak Adobe After Effects'i öneriyoruz.
 1. Adobe After Effects
 2. Sony Vegas Pro
 3. Adobe Premiere Pro
 4. Final Cut Pro
 5. Edius
 6. 3Ds Max
 7. iMovie Maker
 8. Edit Magic
 9. Avid Media Composer
 10. Windows Media Maker
 11. DP Animation Maker
 12. StickDraw
Adobe After Effects, Adobe Premiere ve Sony Vegas Pro ileri düzey profesyonel programlardır. Kullanılabilmek için önceden eğitimini almış olmak gerekir. En azından video paylaşım sitelerinde bulunan animasyon yapma konulu ve istenilen program eğitim setleri indirilip izlenmelidir. Yine profesyonel olarak program eğitimi veren firmalardan hizmet alınabilir. Daha basit bir yaklaşım metodu ile video montaj yapmak isteyenler EDIUS programını kullanabilirler. Sıfırdan bir animasyon oluşturamazsa bile video ekleme-kesme-ses değiştirme-fon müzik-hazır resim efektleri ile bir çok konuda videolar oluşturabilir. İlk 3 sıradaki programlara göre kullanımı daha kolaydır. 3Ds Max de ileri düzey tasarım programları arasında gösterilebilir. 7. ve daha alt sıralarda bulunan uygulamalar android, ios, macos, windows, ubuntu gibi işletim sistemlerinde çalışabilir. Çalışmayan uygulamaların da benzer uygulamaları bulunmaktadır. Verilen liste animasyon yapma konusunda yeterlidir. Resim düzenlemeleri için Photoshop(PS) önerilmektedir.


 Animasyon Programı

Animasyon Reklam Videosu


En çok tercih edilen türü animasyon reklam videosudur. Şirketler firmalar reklam videolarını senaryolar ile birlikte oluştururlar. Bazen hem gerçek görüntü hem animasyon olarak karma videolar yaptırırlar. En etkileyici reklam türü de budur. Akılda kalıcılığı ile büyük verim elde edilmektedir. Gerçek görüntü ile çizim görüntüleri aynı videoda kullanıldığından uyum sağlanması gerekir. Bu sebeple fiyatlar animasyon piyasa fiyatlarına göre daha tuzlu olabilir. Küçük bir orandır bu fiyat artışı. Animasyon reklam videosu tercih edilmelidir. Yaptığımız çalışmalar sonucunda edinmiş olduğumuz geri bildirimler ile en etkileyici animasyon yapma tekniği gerçek görüntü ve animasyonun uyumlu olarak birleşimidir.

 Animasyon Reklam Videosu

Animasyon Yapma Sitesi

Gerçek anlamda animasyon yapma sitesi diye bir olgu bulunmuyor. Sadece bu hizmeti veren web siteleri vardır veya bu işi yapan programların, uygulamaların tanıtım web siteleri vardır. Daha basit bir söylemle, sadece belirli küçük küçük videolar yapabileceğiniz siteler vardır. Örneğin adınızı yazarsınız, adınız ekrana gelir ve gider. Böyle basit bir videoya da animasyon denmez. Küçük bir introdur. Animasyon yapma daha profesyonel işlemdir. Anlatılan değerlere animasyon denirse en iyi animasyon yapma sitesi de www.tanitimvideo.net'tir. Bizler hem sizlerin görüşlerini dikkate alıyoruz hem maliyeti düşük tutmaya çalışıyoruz. Yani tüm isteklerinizi karşılamaya çalışıyoruz. Animasyon yapımı 2D ve 3D olarak çeşitleri bulunan olgulardır. 3D animasyon yapma sitesi oldukça nadir olsa da 2D animasyon yapma sitesi bulunabilir.

 Animasyon Yapma Sitesi

Animasyon Nedir?

Animasyon tanım olarak resimlerin ardı ardına eklenerek gerçekte var olmayan ancak fiziki olarak görünebilen video türüdür. Resimler ardı ardına eklenerek dedik çünkü tüm videoların mantığı böyledir. Eskiden minik deftercikler vardı, her sayfasında da resimler. Defterin sayfalarını hızla çevirdiğimiz zaman yapraklardaki resimler video gibi görünürdü. İşte tüm animasyon yapma programı mantığı aynı şekilde işlemektedir. Gerçekleştirilen işler her saniyede resim olarak kaydedilir ve bir sonraki resme geçer. Resimler hemen hemen birbirine yakın olduğundan sadece küçük bölgelerinde değişiklik olur. Diğer resimde küçük bölgede değişiklik olacağından göze çarpar ve karşımıza animasyon çıkar. Suistimal edilen konulardan biridir ayrıca. Bazen tarafımıza iletilen nahoş durumlar olmaktadır. Özellikle belirtelim ki +18 animasyonlar yapmıyoruz. Erotik animasyonlar oluşturmuyoruz. Lütfen böyle tekliflerde bulunmayınız.
Gün içerisinde mutlaka görüyorsunuz. Gerek televizyonlarda, gerek sitelerde. Belki de animasyon nedir? tam olarak bilmiyoruz.Animasyon Nedir? Nasıl Yapılır?  Bu konu için size detaylı bilgiler verelim. Gerçekte var olmayan bir olgunun(çizimlerin), fiziki olaylara uygun veya uygun olmayan detaylarla gerçek bir video çekim görüntüsüne bürünme şekli olarak bir tanım yaparsak çok da yanlış olmaz. Yani bir veya birden fazla çizim var elimizde. Bu çizimleri sanki oynuyorlarmış gibi video haline dönüştürüyoruz. Gerçek hayattan alıntı olmadıkları çok net anlaşılıyor zaten. Örneğin turktelekom, turkcell, vodafone gibi firmalar genelde animasyon reklamları tercih ediyor. İzlenilen çizgi filmlerin hepsi aslında birer örnektir. Aslında öyle bir olay yoktu, öyle bir canlı yoktur. Gerekli işlemler sonucunda varmış gibi görünür. Son zamanlarda çocukların izlemiş olduğu Kayu çizgi filmi gibi. Peki neden? Günümüz şartlarında kameralar çok gelişmişken, istediğimiz her şeyi görüntüleyebilecek malzemeler elimizdeyken neden animasyon tercihlerimiz arasında? Çünkü elde edilmesi ve karşıya verilmek istenen düşünce-bilgi daha kolay bir şekilde aktarılıyor. Bir örnek verelim. Yeni bir telefon markası çıktı. Bunun reklama ihtiyacı var duyulması için. Ofisi çektiler, güzel. Bunun görüntü zenginlikleri ile desteklenmemesi çok kötü olur değil mi? Düşünsenize bir reklam sadece kamera çekimlerinden oluşuyor. Bir adam çıkıp konuşuyor. Basit bir şey olur diye düşünüyoruz. Hem görüntüyü zenginleştirmek hemde izleyenleri daha çok etkilemek için bu yöntem seçiliyor. Üstelik bazı yönden o kadar iyi şeyler ki, gerçek hayatta yapılamayan olaylar dahi bu şekilde halledilebiliyor. Animasyon yapma aslında işte böyle meşakkatli iştir. Özellikle televizyon kanallarının program başlangıçlarında bulunan tanıtımlar bu yöntem ile hazırlanıyor. Jenerikler(intro) olarak isimlendirdiğimiz videolar çok da olumlu tepkiler alıyor ki devam ediyorlar. Görsellik çok önemlidir. Bu da aslında gerçek olmayan, profesyonel bir çalışma ile gerçekleştirilen görüntülerden oluşmaktadır.

Hakkımızda Bir Yorum (Animasyon Yapma)

Teknoloji gelişiminin devam ettiği zamanımızda başarılı şirketlerin ve işletmelerin stratejik adımları da dikkate alınmalıdır. Başarılı firmaları mercek altına aldığımız zaman ilk sırayı müşteri memnuniyeti alırken ikinci sırayı reklamlar alıyor. Yani bir işletmenin reklam yapabilme gücü aynı zamanda başarısını da göstermektedir. Son zamanlarda bu konuyu araştırırken www.tanitimvideo.net adında bir site ile karşılaştım. Siteyi uzun zaman inceledim, gerçekten çok başarılı buldum. Faydalı bir bilgi olduğundan paylaşma ihtiyacı hissettim. Biraz siteden bahsetmek istiyorum.
Bu işin piyasa değerleri 1000-2000₺’den başlar diye düşünürken fiyatları 70₺’den başladığını görünce şaşırdım. Böyle kaliteli tanıtım videolarına 70₺ çok uygun fiyat gibi geldi. Böyle kaliteli bir sitenin, böyle uygun fiyata hizmet vermesinden dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Ve çok faydalı olduklarını düşünerek web sitemde bunu paylaşıyorum. Kendim sosyal medyada paylaşıyorum ve bunu okuyan herkesi sosyal medyada paylaşmaya davet ediyorum. Tanıtım videosu hazırlama çok kapsamlı ve iddialı bir ifade. www.tanitimvideo.net sitesine çıktıkları bu zor yolda başarılar dilerim.
Sitenin asıl amacı tanıtım videosu hazırlama konusunda çeşitli kategorilerde hizmet vermek. Şimdiye kadar gördüğüm en kapsamlı video hazırlama sitesi diyebilirim. Neden? Bazı kategorilerini sıralayayım.
 • Doğum günü videosu
 • Düğün&Nişan videosu
 • Evlilik Yıldönümü videosu
 • İnşaat Projeleri videosu
 • Sevgililer Günü videosu
 • Sevgiliye&Eşe Özel video
 • Şirket Tanıtım videosu
 • Tanıtım videosu hazırlama
 • Özür Dileme videosu
 • Website Tanıtım videosu
 • Yılbaşı Kutlama videosu
 • Sunum videosu
 • Animasyon Yapma
 • Video Editleme
Gibi bir çok kategoride video ve montaj hizmeti veriyorlar. Referanslarına baktığım zaman oldukça başarılı buldum. Animasyon tasarımcısı olarak kabul edilen tanitimvideo.net Nike, CAT, Medicalpark Hastaneler Grubu, Aydın Üniversitesi, DGN Mühendislik gibi şirketleri de görünce, güvenilir olduklarına inandım. Site tasarımları da oldukça güzel. Dinlendirici renkler kullanıp, anlaşılır site yolları ile karışıklık yaratmamışlar. Ekipteki bazı kişilerle sohbet imkanı buldum. Oldukça ilgili kişilerden oluşuyor.

Animasyon Yapma Sıkça Sorulan Sorular

1 - Video siparişi nasıl verilir?
Öncelikle video konusu belirlenir. Konu belirleme işleminin ardından bütçeye göre çözünürlük(SD, HD, FullHD, 4K), video süresi kararları verilir. Bu kararların ardından fiyat belli olacaktır. Dilerseniz iletişim sayfasından fiyat sorabilir veya Video Fiyat Hesaplama Sayfasından kendiniz hesaplatabilirsiniz. Menülerde iletişim sayfasından bilgilerinizi girip bize gönderin. Başvurunuzu inceleyip detayları belirlemek üzere sizlerle iletişim kuracağız. Lütfen başvuru yaparken olabildiğince çok detay veriniz. Örneğin şirketiniz için video yaptıracaksanız firma bilgileri, logosu, renk tonları, sloganı, adresi vs. gibi detayları veriniz. Başvurudan sonra ön sipariş verilmiş olacaktır.
2 - Ödemeler nasıl yapılır? Hangi ödemeler kabul edilir?
Ödemelerinizi tüm bankalardan İş Bankası/ Ak Bank hesaplarına, Paypal hesabına, Nesine/Bilyoner gibi yasal şans oyunları siteleri üzerinden yapabilirsiniz. Ödemeler video yapım işlerine başlamadan alınmaktadır (peşin).
3 - Videoyu hangi formatlara alabilirim?
.avi , .mpg , .mpeg , .flv , .3gp , .swf , .targa (Diğer video formatlarında isterseniz lütfen sipariş aşamasında belirtin.)
4 - Videoyu nasıl teslim alacağım?
Normal şartlarda videoyu tamamladıktan sonra youtube adresine yükleriz ve müşterilerimiz youtube üzerinden erişir. 4K 2160p çözünürlüğünde video yaptıran müşterilerimize özel olarak bir FTP adresine de yüklüyoruz. Sipariş aşamasında belirtirseniz WeTransfer üzerinden de gönderebiliriz. En hızlı teslim aracı ise Skype'tır.
5 - Yaptırdığım videoyu kimse görmesin istiyorum
Yaptırdığınız videoyu isterseniz sadece size gönderebiliriz. Herhangi bir sosyal medya veya video sitelerinde paylaşmayabiliriz. Sevdiklerine video yaptıran müşterilerimizin çoğu da bu şekilde talep etmektedir. Alışveriş tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenecektir.
6 - Videoyu sonra değiştirebilir miyiz?
Videoyu tamamen değiştirme şansımız yok. FullHD ve 4K sipariş veren müşterilerimizin bazı küçük değişikliklerini yapabiliriz. 1 DK üzeri HD siparişi veren müşterilerimizin için ise fon müzik değiştirebilir. Bizden kaynaklı bir problem olması halinde (yazım hatası vs.) ücretsiz olarak düzenleme işlemi yapılacaktır.
7 - Fiyat konusunda nasıl indirim kazanırım?
Bütün çözünürlükteki videolar için en az 2 adet sipariş veren müşterilerimize %20 indirim fırsatı tanıyoruz.Video Fiyat Hesaplama Sayfasından fiyat hesaplattığınız zaman indirimli fiyat gösterilecektir.
8 - Sürekli video veya montaj yaptıracağım. Fiyat ne olur?
Bazı müşterilerimizle sürekli olarak çalışmaktayız. Gerek montaj, gerek intro, gerek ürün tanıtım videolarında yapılacak işe göre özel fiyat verilebilir. Bu tür çalışmalarda ilk 5 videoda fiyat değişmeyecektir. 5 videodan sonra yapılacak işlerde özel indirim hakkı tanınabilir. Özel indirim hakkı için lütfen iletişim bölümünden bizlerle irtibat kurun, düşüncenizi belirtin.
9 - Video istediğim gibi olmadı. İade edebilir miyiz?
Video iade edilemez. Video yapım işine başlanmadan önce bütün detaylar konuşulur. Objeler gösterilir ve sizin tarafınızdan seçilir. Video dosyası oluşturulmadan zaten siz demo olarak göreceksiniz. Bu sebeplerden dolayı video iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.
10 - Fiyatlar neden bu kadar çok uygun?
Video animasyon tanıtım fiyatlarını araştırdığınız takdirde buradaki fiyatların çok uygun olduğunu göreceksiniz. Bunun sebebini açıklamak isteriz. Belirtilen fiyatlar proje fiyatlarıdır. Projeler sıfırdan oluşturulmamaktadır. Yani yaptırdığınız videonun farklı bir fon müzikle, farklı yazılarla hazırlanmış halini başka yerlerde görebilirsiniz. Bir proje farklı kişilere kullanılabilir. Bu sebeple fiyatlar uygundur. Ayrıca kurgu sizin tarafınızdan belirlenmez. Sizin düşüncenize göre projeler gösterilir. Siz bu projeler arasından size uygun olanı seçersiniz. Fiyat ise düşmüş olur. Her sektöre ve her konuya uygun projeler mevcuttur.
11 - Kurguyu ben belirlersem fiyat ne olur?
Kurgu sizin tarafınızdan belirlendiği takdirde saniye fiyatı verebiliriz. Bunlara ÖZGÜN VİDEOLAR diyoruz. Proje sıfırdan oluşturulur ve sadece sizin için kullanılır. Sizden başka hiç bir yerde bu video satılamaz. İstekleriniz doğrultusunda saniye fiyatı 35 ₺'den başlamaktadır. Özgün video siparişi vermek için iletişim sayfasından form gönderiniz.
12 - Videoya ses montajı yapıyor musunuz?
Videolarınıza sadece fon müzik ekliyoruz. Çalışmanızı "konuşma metni" de olacak şekilde isterseniz 2 yol izliyoruz.
İlk yol; Metninizi başka bir firmaya seslendiriyorsunuz. Ses dosyasını .mp3 formatında bize iletiyorsunuz. Biz videonuza uygun şekilde ses dosyanızı montajlayıp, görüntüye ekliyoruz. Bu işlemi 25 ₺ karşılığında gerçekleştiriyoruz.
İkinci yol; Metninizi bize veriyorsunuz. Metin uzunluğuna göre size bir fiyat veriyoruz. Fiyatı kabul ettiğiniz takdirde seslendirme yapıyoruz ve videoya uygun şekilde ekliyoruz.
Buna karar verecek kişi sizsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Video Hazırlama Sitesi

Tanitimvideo.net video hazırlama sitesi olarak hizmetine devam etmektedir. İstediğiniz her konuda, düşüncelerinizi görüntülere dökmek için çözüm ortağınız olabiliriz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizlere göndermeniz. Konuda yapmış olduğumuz örnek videolar bulunmaktadır. Sayfanın aşağılarına doğru 15-20 adet video örneği bulunuyor. Örnek videolara göz attıktan sonra aklınızdaki düşünceleri videoya dönüştürmek için bizlere detaylı bilgiler veriniz. 24 saat içerisinde düşüncelerinizi görüntüye dökerek teslim edebiliriz. Video hazırlama fiyatları da yine bu konu altında listelenmiştir. İstediğiniz çözünürlükte, belirlediğiniz saniye uzunluğunda video oluşturmak artık çok kolay! İşte sipariş formu;
Sipariş vermek için buraya tıklayın.

Video Hazırlama Sitesi
https://www.youtube.com/watch?v=GP8kWTNI6-Uhttps://www.youtube.com/watch?v=igbvBEZgA9g
Video Hazırlama Fiyatları
Fiyatları görmek için buraya tıklayın.


Video Yapma Sitesi
Piyasada çok sayıda video yapma site…

Jenerik Video Hazırlama

Televizyon programları, youtube/vimeo/instagram/facebook/twitter gibi sosyal ağlarda paylaşılacak videoların önünde veya arkasında jenerik video hazırlama yoluna gidildiğinde olumlu tepkiler almaktadır. Tüm televizyon kanallarında programların başında görürsünüz. Bizler sizler için jenerik video hazırlatma düşüncelerinizi gerçekleştiriyoruz. Jenerik video örnekleri aşağıda verilmiştir. Jenerik siparişleriniz 24 saat içinde teslim edilmektedir. Aşağıdaki iletişim ve sipariş formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Jenerik Video HazırlamaSipariş vermek için buraya dokunun.

Jenerik Video Örnekleri https://www.youtube.com/watch?v=wPyzTMrJCvM
https://www.youtube.com/watch?v=t-iODTUVkjs
https://www.youtube.com/watch?v=aCrtdXw6X3Q
Jenerik Video Hazırlama FiyatlarıFiyatları görmek için buraya dokunun.

Jenerik Video Hazırlatma Sipariş formunu gönderdikten sonra ekiplerimiz tarafından bilgileriniz incelenecektir. Bilgileriniz incelenip sizinle iletişim kuracağız. Detaylar belirlendikten …

Animasyon Fiyatları

Her kesime hitap edebilecek animasyon videoların ne kadar maliyete yaptırıldığını araştırıyorsanız tüm piyasa araştırmalarını bu sayfada topladık. Sayfanın tamamını okuyan bir kişinin animasyon fiyatları ile ilgili başka bir araştırma yapmasına gerek kalmaz. Hem piyasa fiyatları, hemde en uygun fiyata nereden yaptırabileceğiniz konularında detaylı araştırmalar yaptık ve size sunuyoruz. Fiyatlarda baz alınan değerler ve fiyatın neye göre değiştiğini detaylı olarak anlattık. Detayları bildiğiniz zaman animasyonu yapacak kişinin veya firmanın fiyatı düşürmesi için neler yapması gerektiğini bilirsiniz. Kısacası burada animasyon fiyatlarının A'dan Z'ye tüm aşamalarını aktarıyoruz.


Animasyon Fiyatları
Genel piyasa şartlarında animasyon fiyatları 600-700 ₺ bandından başlar ve istenilen özelliklere göre 100.000 ₺'ye kadar çıkabilir. Fiyatlar çözünürlük kalitesine, boyutuna(2D boyutlu, 3D boyutlu gibi), video süresine(kaç saniye olacağı), senaryosundaki infografik/broadcast gibi vek…